Telefonu Gizli Numaralara Kapatma-AçmaMerhaba siberyazılımcı takipçileri, bu yazımda sizlere bütün operatörlerde (Turkcell-Vodafone-Turk Telekom) hattınızı gizli aramaya açma ve kapama işlemini öğreteceğim.
Bu işlemlerden sonra telefonunuzun gizli numaralar tarafından aranmasını açabilir veya kapatabilirsiniz.


Turkcell Gizli Numaralara Açma veya Kapama

*253# tuşlamasını yaptıktan sonra telefonunuz gizli numaralara kapanır,  açmak için tekrar *253# tuşlamasını yapıp aramanız gerekmektedir.

Vodafone Gizli Numaralara Açma veya Kapama

Gizli numaradan gelen aramaları engellemek için GIZLI KAPAT yazıp 7046’ya gönderiniz. Gizli numaradan gelen aramaları açmak için GIZLI AC yazıp 7046’ya gönderiniz.


Turk Telekom Gizli Numaralara Açma veya Kapama


Turkcell'de olduğu gibi *253# tuşlamasını yaptıktan sonra telefonunuz gizli numaralara kapanır,  açmak için tekrar *253# tuşlamasını yapıp aramanız gerekmektedir.
vodafone gizliye açma, vodafone gizliye kapatma kısayolu, özel numara açma avea, telefonu gizliden çıkarma, bimcell özele acma, türkcell numara gizleme açma, turkcell özel numara kapatma nasıl yapılır, vodafone gizliye kapatma 2019, telefonu gizliden çıkarma samsung, iphone numarayı gizliden çıkarma, telefonu gizliye açma, telefonum gizliden arıyor nasıl çıkarılır, general mobile gizliden cikarma, numarayı gizliden çıkarma turk telekom, numaramı gizledim nasıl açarım, numarayı görünür yapma türk telekom,


Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.