MaskGun Multiplayer FPS - v2.300 (Mod)

MaskGun, Mobil Cihazlar için tasarlanmış gerçek zamanlı çevrimiçi bir Çok oyunculu 3D Nişancı oyunudur.Öğrenilmesi kolay olsa da oyun, rekabetçi oynama ve yakın dövüşlere dayanan becerilere dayanır. 

► Basit ve Öğrenmesi Kolay Denetimler: Başlar başlamaz hızlıca öğrenin, ilerleyin ve skorborda hakim olun!
► Beceri tabanlı PVP Savaşları: 3 Oyun modu - DeathMatch, Team DeathMatch ve Bomb Defusal Modu. Diwali Yard, Ryokan, GhostTown ve LightHouse dahil olmak üzere beş yeni harita
► Gerçek Zamanlı Arkadaş Sistemi: Arkadaşlarınızla çevrimiçi olduklarında oynayın. Tek tıklamayla savaşta arkadaşlarınıza katılın.
► Görevler ve Başarılar: Seviye Atlama ve Kilit Açma ile ilgili görevleri tamamlayın. Ödülleri ve ilerlemeyi artırmak için VIP kazanın.
► Oyuncu Teçhizat Özelleştirme: Çeşitli ekipman, maske, zırh ve teçhizatlar kullanarak karakterinizi özelleştirin. Oyun stilinize uygun bir oyun mühimmatı kullanın.
► Güzel grafikler ve tüm eski cihazları destekler: Eski donanımlarda bile ekran üstü görsellerin tadını çıkarın. Küçük indirme alanı gerektirir.
► Ücretsiz oynama: İstediğiniz kadar oynayın, enerji sistemi yoktur
► Düzenli olarak güncelleme: Sizi oyunda tutmak için her ay eklenen Yeni İçerik, Modlar ve Haritalar, Sonsuz PvP aksiyonu.
► Küresel Klan Müsabakaları: Dünya çapında oyuncularla Clan Events'e katılın. Klanınız dünya çapındaki klanlara söz geçirebilir ve rekabetçi olabilir. 

  İndirme Linkleri 
Dosya boyutu: 103 MB
 Mail.ru İle İndir.


 Yandex Disk İle İndir


-Etiketler-
maskgun multiplayer fps apk para hilesi, mask gun para apk, maskgun multiplayer fps ücretsiz nişancı oyunu apk, Nmask gun apk son sürüm, mask gun hile 2019, android oyun club mask gun para hilesi, mask gun mod apk, mask gun hile indir,

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.