MAX Speed Booster - Junk Cleaner, Space Booster v1.10.3 (Unlocked) Apk İndirMAX Speed Booster Son Sürüm Apk İndir

MAX Speed Booster, Telefon Hızlandırıcı, Ücretsiz Antivirüs, Çöp Temizleyici, CPU Soğutucu, Pil Tasarrufu ve Uygulama Ön Belleği temizleyiciya sahip en güçlü Android mobil temizleme uygulamasıdır. Android telefonunuzu tamamıyla eniyileyin! 

Öne Çıkan Özellikler :

★ Tek Dokunuşla Hızlandır: Telefonunu hızlandırmak için tek dokunuşla arka planda çalışan tüm uygulamaları sonlandırın.
★ Çöp Temizleyici : Her türlü çöp dosyasını silin ve boş alan kazanın.
★ Android için Antivirüs: Telefonunu virüs ve kötücül yazılıma karşı koruyun.
★ CPU Soğutucu: Telefonu soğutmak için aşırı ısınan tüm uygulamaları kapatın.
★Pil Tasarrufu: Pil ömrünü uzatmak için pili tüketen işlemleri durdurun.

MAX Speed Booster, Android için en iyi eniyileyicidir!

Çöp Dosya Temizleyici
Çöp dosyaları tarayıp kaldırarak telefonu hızlandırın ve performansını artırın. MAX, depolama alanı boşaltmak için çöp dosyaları temizler ve telefonun genel performansını eniyiler. MAX Speed Booster, harici depolamayı okuma/yazma izni ile SD kart depolaması veya dahili depolamadaki çöp dosyaları temizler.

Hızı Artır
MAX Hızlandırıcı telefonunu temizler ve hızlandırır. Telefonun RAM'ini boşaltın ve pilden tasarruf edin. Ana sayfa ekranına 1-dokunuşla hızlandırıcı kısayolu oluşturup telefonu daha da verimli olarak hızlandırın. 

Mobil Güvenlik & Ücretsiz Antivirüs 
MAX Booster Security, 1 numaları antivirüs motoru ile size güvenilir çözümler sunar. Virüsleri ve kötücül yazılımları otomatik olarak tarar ve kaldırır. Otomatik olarak güncellenen antivirüs yazılımı motoru mobil güvenliğinizi her zaman sağlar.

App Locker - Hassas uygulamaları kilitleyin ve gizliliğinizi korumak için kamera izinleri ile izinsiz kullanıcıları yakalayın.

CPU soğutucu
Dinamik olarak CPU kullanımını inceler, aşırı ısınan uygulamaları tespit eder ve telefonu soğutmak için bunları kapatır. MAX CPU soğutucu, CPU'yu sağlıklı bir durumda tutar ve bu şekilde telefonun ömrünü uzatır.

Pil Ömründen Tasarruf Edin
Pil durumunu akıllıca inceler ve pilden tasarruf etmek için pili tüketen uygulamaları durdurur. MAX pil tasarrufu pil ömrünü daha da etkin bir şekilde uzatmanıza yardımcı olur.

Bildirimleri Düzenleyin
İstenmeyen uygulama bildirimlerini susturun ve bunları Uygulama Düzenleyiciye koyun. Bildirim çubuğunuzu düzenli tutun. Rahatsız eden bildirimlere elveda edin ve önemli mesajları bir daha asla kaçırmayın!

Not: Reklamsız.


MAX Speed Booster Uygulama Görselleri

APK İndirme Linkleri
9MB


Mediafire


Yandex Disk

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.