PDF Utility - PDF Tools v1.2.4 (Patched) Apk İndirPDF Utility Son Sürüm Apk

PDF Reader : Bir çeşit PDF düzenleme programıdır. Aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.


 • Yakınlaştır ve PDF Okuyucusunda Yakınlaştır • Yatay kaydırma (Kitap Okuma Görünümü) veya Kaydırma dikey olarak pdf görüntüleyicide sayfa moduna devam eder • Pdf okuyucudaki belirli pdf sayfasına atla. • Gelecekte başvurmak için notlarla birlikte pdf içeriğini işaretleyin. • Gece rahat okuma için pdf okuyucuda gece modu. • Parola korumalı PDF'yi okuyun • PDF içeriğinden ve dizinden belirli bir sayfaya atla


 • PDF'yi Böl: Bir PDF dosyasını belirli bir sayfadaki birden fazla dosyaya bölün. Şimdi bölünecek büyük bir dosya için endişelenmeyin.

  PDF Birleştir: İki veya daha fazla PDF seçin ve Tek PDF Belgesinde birleştirin.

  PDF’ye Görüntüler (PDF’den PNG’ye veya PDF’den JPG’ye): Bir PDF dosyası oluşturmak için bir veya daha fazla resim seçin. Şimdi altın hafızanızın albümünün tadını PDF olarak çıkarın ve herkesle paylaşın.

  PDF'yi Kilitle (PDF'yi Şifrele): PDF Belgenizin Parola ile şifreleyerek sınırsız gizliliğinin keyfini çıkarın.

  PDF'nin kilidini aç (PDF'nin şifresini çöz): Sorunsuz erişimin tadını çıkarmak için bir PDF'den şifreyi kaldırın.

  Sayfaları Çıkart: Bir PDF'den belirli sayfaları çıkartın.

  Görüntüleri Çıkar: Tüm görüntüleri bir PDF'den çıkarın.

  PDF Sayfalarını Döndür: PDF’nin belirli bir sayfasını döndürün, ör. Yataydan Dikey, Yataydan Dikey, Saat yönünde 90,180 veya 270 açı ile.

  PDF Sayfalarını Yeniden Sırala: Uzun basışta sürükleyip bırakarak bir sayfa sırasını değiştirerek PDF sayfalarını yeniden sıralayın.

  PDF Sayfalarını Sil: PDF'den belirli sayfaları silin.

  Arkaplan Rengi Ekleme veya PDF'ye Arkaplan Resmi Ekleme: PDF arkaplanına uygulamak için herhangi bir renk veya resim seçin.

  PDF Meta Verileri Ekleme / Düzenleme: PDF Meta Verileri Ekleme veya Düzenleme, PDF'in Başlık, Yazar, Oluşturucu, Yapımcı, Konu, Anahtar Kelime ekleme veya düzenleme olanağı sağlar.

  PDF'ye Metin filigranı ekleyin: Filigran Konumu (Üst, Orta, Alt), Filigran Yazı Tipi Stili (Normal, Kalın, Italik, Kalın), Filigran Döndürme (0 derece, 45 derece, 90 derece, 135 derece), Filigran yerleştirme türünü seçin (İçeriğin Üzerinde veya İçeriğin Altında), Filigran Yazı Tipi Boyutu, Filigran Yazı Tipi Rengi.

  PDF'ye Resim filigranı ekleyin: Diğer sayfalara veya tüm PDF sayfalarına veya başka pek çok seçeneğe sahip bir resim filigranı uygulayın; / Ekranı Sığdır veya Belirli bir boyut seçebilir).

  Boş / Boş Sayfalar Ekleyin: PDF'nin belirli sayfasına boş / boş sayfalar ekleyin.

  Boş Sayfaları Sil: Bir PDF'den boş sayfaları otomatik olarak silin.

  Not: Patched.  PDF Utility Uygulama Görselleri

  APK İndirme Linkleri
  22MB


  Mediafire


  Yandex Disk

  Yorum Gönder

  Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.