Battery Doctor v1.18 Apk İndir

Battery Doctor Apk İndir
(kilitler açık-reklamsız)

Android cihazlar için pil şarj hızını artırmak istiyor musunuz?
Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde pil ömründen tasarruf etmek ister misiniz?
Cihazlarınız için pil tüketimini optimize etmek ister misiniz?
Cevabınız EVET ise Pil Doktor - Hızlı Şarj sizin için doğmuş harika bir araçtır. Pil Doktoru - Hızlı Şarj, şarj hızını artırabilir, pil ömründen tasarruf sağlar ve tabletleriniz veya akıllı telefonlarınız için pil tüketimini optimize eder. Battery Doctor - Fast Charging ile cihazlarınızı kullanmak için daha fazla zamanınız var. Batarya ömrü - endişe etmediğinizden daha kısa sürede Battery Doctor - Fast Charging'i kurarsınız.

ÖZELLİKLER
☆ pil şarj hızı 1.5 kez artırın
Batarya Doktoru - Hızlı Şarj, en yeni ve modernist batarya algoritmalarına dayanarak geliştirildi ve hızlı şarj 3.0 teknolojisini birleştirdi. Benzersiz algoritmalar ve teknoloji, pil durumunu ve cihazınızın sisteminin bilgilerini analiz eder ve ardından cihazlarınız için şarj hızını artırmak için en iyi çözümü sunar. Pil Doktoru sayesinde - Hızlı Şarj Akıllı telefonunuzun pil şarjı 1,5 kat artacaktır.
☆ pil ömründen tasarruf ve pil tüketimini optimize
Batarya Doktoru - Hızlı Şarj, cihazlarınızın batarya tüketimini analiz eder ve ardından cihazlarınız için uygun en iyi çözümü önerir. Buna ek olarak, uygulama açma / kapama wifi bağlantısı dahil olmak üzere birçok seçenek sunar 3G 4G LTE GPS bluetooth veya batarya tüketimini azaltmak ve cihazlarınız için batarya tasarrufu için arka plan altında çalışan gereksiz uygulamaları kapatın ...
☆ basit ve kullanımı kolay
Pil Doktoru - Hızlı Şarj basit ve kullanımı kolaydır. Her özelliği kullanabilmek için 1 klik kullanıp sonra Battery Doctor - Hızlı Şarj tüm sorunları otomatik olarak çözecektir. Süper hızlı basit ve kullanımı kolaydır.

Battery Doctor Uygulama Görselleri
Battery Doctor Apk İndir

Apk Downloads
5 MB Apk

Yandex Disk

Google Drive
Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.