Captain Tsubasa: Dream Team v2.4.0 ApkKaptan Tsubasa futbol oyunu artık hazır! En sevdiğiniz futbolcuları seçin, kendi eşsiz rüya takımınızı yaratın ve dünyanın dört bir yanından diğer kullanıcılarla savaşın! Kendi rüya takımınınızın yöneticisi sizsiniz!


"Kaptan Tsubasa" deneyimi için İnanılmaz Özel Beceriler!
Tsubasa Ozora'nın Atış Vuruşu ... Kojiro Hyuga'nın Kaplan Atışı ... Orijinal dizinin tüm özel yetenekleri çarpıcı 3D'de yeniden yaratılıyor! Karakter kesimlerini ve seslerini kaçırmak istemezsiniz!

Yoğun maçlar
Oyun kontrolleri, akıllı telefonlar için optimize edilmiş, pürüzsüz, sezgisel ve stressiz bir oyun deneyimi yaratıyor! Sahada ustalaşmak ve futbol dünyasını fethetmek için diğer takımlarla yarışın!

Hikaye Modunda orijinal hikayeyi yeniden yaşayın!
Hikaye Modunda orijinal dizinin heyecanını bir kez daha yaşayın! Kendinizi tekrar Tsubasa'nın ortaokul günlerine götürün ve nostaljik anıları yeniden yaşayın!

Takım Düzenleme
Oyuncularınız, takım oluşumunuz, kitiniz ve benzerleri tamamen özgürce özelleştirilebilir, tamamen kendi benzersiz rüya takımınızı yaratmanıza izin verir!

Oyuncularınızı güçlendirin!
Oyuncularını eğit ve onlara güç ver! Aynı karakter arasında özel yetenekler transfer etmek de mümkündür! Kendi orijinal stratejilerinizi geliştirmek için destekli oyuncularınızı kullanın, ardından rakiplerinizi göstermek için kullanın!


  İndirme Linkleri 
Dosya boyutu: 56.9 MB
 Mail.ru İle İndir.


 Yandex Disk İle İndir


-Etiketler-
captain tsubasa indir, captain tsubasa dream team, captain tsubasa apk, captain tsubasa oyna, captain tsubasa game, captain tsubasa dream team apk, captain tsubasa imdb, captain tsubasa oyunu, captain tsubasa dream team apk hile, captain tsubasa dream team mod apk, captain tsubasa dream team apk android oyun club, captain tsubasa dream team indir, captain tsubasa apk, captain tsubasa dream team türkçe, captain tsubasa dream team android oyun club, captain tsubasa dream team hile,

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.