Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v4.102 (Mod)


Sniper Strike, üç oyun modunda ve yüzlerce görevde savaştığın dinamik bir keskin nişancı oyunudur. Eşi benzeri görülmemiş birinci sınıf bir mobil keskin nişancı oyunun tadını çıkar.

Sürükleyici ortamlarda keşif yap, seri ateşli çatışmalara gir ve üstün teçhizatını geliştir. Wolf, Jackson ve Saldırı Kuvveti'nin geri kalanıyla birlik ol ve Elit Düzen'i alt et. Çevrimiçi savaşlarda arkadaşlarınla yüzleş ve liderlik tablosunda zirveye tırman.

● Elit Komutanları ve yandaşlarını tatmin edici Ölüm Vuruşlarıyla ortadan kaldır!

● Delta Ekibi'ni kollamak ve rehineleri kurtarmak için müttefiklerle arkadaş ol.

● CANLI keskin nişancı düellolarında meydan okumak üzere çevrimiçi arkadaşlarını (ve düşmanlarını) ara!

● Görevleri tamamlamak için Klan arkadaşlarınla güçlerini birleştir ve Elit Düzen ile nihai hesaplaşma için hazırlan.

● Kazandıkça daha da ustalaşacaksın. Yükseltmeler yap ve seni liderlik tablolarında zirveye taşıyacak daha zorlu ve hızlı mücadelelere katıl!

İster canlı PvP keskin nişancı düellolarına katıl, ister düşman konumlarına girmekte usta olan Wolf ile birlikte rehineleri kurtar veya arena modunda ayakta kalan son kişi olmak için savaşıyor ol, bu asla kaçırmak istemeyeceğin, efsanevi bir birinci şahıs nişancı deneyimi!  İndirme Linkleri 
Dosya boyutu: 102 MB
 Yandex Disk İle İndir

https://yadi.sk/d/p6tDC7P5QHVqUw


-Etiketler-
sniper strike fps 3d shooting game hile, sniper strike fps 3d shooting game apk para hilesi, sniper strike fps 3d shooting game mod apk, sniper strike fps 3d shooting game android oyun club, sniper strike fps 3d shooting game para hilesi, sniper strike fps 3d shooting game hile apk, sniper strike fps 3d apk, sniper strike para hilesi,

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.