V Kaydedici - Sesli ekran kaydedici (Vip) v2.7.2 APK indir

V Kaydedici Vip APK indirV Recorder Vip
sürüm rootsuz sesli ekran kaydedici, android ve hepsi bir arada bir video editörü için güçlü bir ekran kaydedicidir. 400 milyondan fazla kullanıcıyla aynı VideoShow uygulaması ekibi tarafından oluşturulmuştur. Bu ses ile en kolay kullanımlı, ücretsiz ekran kaydedici. Oynarken oyun kaydetme, tek dokunuşla ekran yakalama ve filtreler, efektler, müzik ile video düzenleme olanağı sağlar. Filigran yok ve kayıt süresi sınırı yok, kararlı ve akışkan ekran kaydı yapmak için V Kaydediciyi kullanabilir ve köklenme olmadan ekran görüntüsünü temizleyebilirsiniz.


** Anahtar Avantajlar **
➤ Yüksek Kalite ve Özelleştirilmiş Ayarlar:
✓RecordingKayıt kaydederken veya yakalarken çerçevesiz video için kayıt penceresini kolayca gizleyebilir, en boy oranını geniş ekran, dikey veya kare olarak değiştirebilirsiniz. Bu, ideal bir YouTube kayıt cihazıdır.
✓Phone Telefonunuzdaki herşeyi ses ile kaydetmeye başlamak için sadece bir dokunuş alır, herhangi bir zamanda duraklatmak / devam ettirmek için tek bir dokunuş.
✓ Basit arayüzü, oynarken oyun kaydetmek, video görüşmeleri veya canlı gösteriler kaydetmek, ekran görüntüleri yakalamak ve görüntüleri düzenlemek çok kolay.
✓PortraitBiz, hem dikey hem de yatay video yönelimi sağlayan 1440p Çözünürlük, 12.0Mbps Kalite, 60 FPS, HD modu sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve net ve pürüzsüz bir video veya ekran görüntüsü kaydetmek için video ayarlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Güçlü Kayıt ve Profesyonel Video Düzenleme:✓Çeşitli filtreler: Videolarınızı benzersiz hale getirmek için pürüzsüz / beyazlatıcı / ince / tanrıça / doğal gibi modaya uygun filtreler sunuyoruz.
✓Sevimli çıkartmalar: komik çıkartmaları / GIF / memes / emoji teması simple basit adımlar ile popüler bir video yapabilirsiniz.
✓Monoton temalar: Biz tüm fırsatlara uyacak Noel / macaron / değerli not içeren 100'den fazla ayrıntılı ücretsiz temalar var.
✓Tam lisanslı binlerce müzik: İnternetten müzik indirebilir veya cihazınızdan yerel şarkılar ekleyebilirsiniz. Kendi sesinizi bile kaydedebilir veya videonuzu daha da serin hale getirmek için çizgi film karakterleri / robotlar gibi ses efektlerimizi kullanabilirsiniz.
✓Video Ücretsiz video düzenleyici: Kayıt kliplerinizi kolayca kesip ayırın / birleştirin / ayırın / tersine / çoğaltır / döndürün / kolajlayın / sıkıştırın / geçiş yapın / kırpın.
✓Control Hız Kontrolü: Videonun hızını değiştirmek için hızlı hareket / yavaş hareket kullanın. Arka plan resmini dikey videoya eklemekten çekinmeyin veya bulanıklaştırın.
✓Brush Sihirli Fırça: Orijinal bir video yapmak istediğiniz her şeyi çizmek için ekrana dokunun. Videoyu GIF’e dönüştürebilirsiniz. V Recorder size sıcak videolar yapmak için en profesyonel düzenleme araçlarını sunar.

Recording Kayıt kliplerinizi sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın:
Recor V Kayıt Cihazı, telefon ekranınızı HD moduna veya hızlı moda kaydedebilir. İhtiyacınız olan modu seçin.
Mic Ayrıca, kişiselleştirilmiş bir video oluşturmayı kolaylaştıran mikrofonu otomatik olarak kaydedebilirsiniz.
Gizli oyun yeteneklerinizi YouTube / Facebook / Twitter / Instagram adresinde yayınlayarak daha fazla kişiye gösterebilirsiniz.
Films Filmlerinizi, TV şovlarını veya spor etkinliklerini kaydederek hikayenizi arkadaşlarınızla paylaşın.

Not:Pro ve vip özellikler açıktır.

Screen Recorder V Recorder - Audio, Video Editor Uygulama GörselleriAPK indirme Linkleri
Downloads
16MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.